
Måske verdens bedste kontorfællesskab?
Behandler/konsultationslejlighed med venteværelse, toilet, te-køkken og egen indgang udlejes i det indre København.
I en klassisk herskabslejlighed på 1. sal i Latinerkvarteret i indre København udlejer kontorfælleskabet [xxxxx] to sammenhængende lokaler, ideelt til en behandler.
Lejemålet består af et venteværelse med te-køkken og tilstødende toilet og et uforstyrret behandlerværelse lige ved siden af. Lejemålet har egen indgang fra den smukke gamle nyistandsatte trappeopgang. Lokalerne er en lejlighed i lejligheden og kan lukkes helt af fra resten.
Prisen er 5.400 per måned – momsfrit, da [xxxxx] er en forening. Lokalerne er ledige fra 1. august 2023.
[xxxxx] er et meget velfungerende kontorfælleskab, en forening, med 30 år på bagen. Vi er pt. fire journalister/forfattere, en sekretariatsleder i Religion og Samfund, en grafisk designer og en it-udvikler med et start-up. Vi har et stærkt socialt sammenhold, griner meget og der er altid nogen at spise frokost med.